Přihlášení pro registrované

Zapamatovat
Nabídka nemovitostí

  • Pronájem (0)
    • Byty, Pokoje

Volné pozice:  (realitní asistent a realitní makléř):

Logo 1.RK Hledáme realitní asistenty, specialisty, makléře  v okrese Jeseník, Šumperk, Ústí nad Orlicí, Olomouc a po dohodě i v ostatatních krajích ČR. Kteří nám pomohou prodat a také získat nemovitosti do nabídky. Našimi realitními kolegy se mohou stát nejen ostřílení profesionálové, kteří rádi pracují samostatně nebo pouze v malém týmu, ale i lidé, kteří si chtějí jen občas přivydělat a nemají zatím žádné zkušenosti z realitní činnosti.

Náplň práce:
  1. Vyhledávání realit, vhodných k prodeji nebo pronájmu a to ve "své" oblasti. Další náplní  činnosti je vyhledávání zájemců o nemovitosti z nabídky 1.RK.
  2. Práce s klientem, vedení obchodních jednání a předání nemovitosti klientovi.

Vše ostatní t. j. zejména  právní služby zajistí 1.RK  prostřednictvím renomované právní kanceláře

                                         export zakázek až na 50 serverů a stránek...

Zajistí zkušený servis 1.RK

Nadstandartně nabízíme:
  • Až dvojnásobnou provizi oproti běžné realitní kanceláři a zejména realitní síti
  • Účnnou podporu pro začínající makléře tak, aby rychle obstáli v konkurenčním boji.
  • Vlastní webové stránky makléře jako účinný nástroj osobní prezentace...
  • Nákup nových vozů od partnera ČES za „klubové ceny“

Přinášíme novou strategii spolupráce, která Vám pomůže oživit nebo zlepšit Váš realitní obchod. Je založena na dlouholetých zkušenostech z realitního trhu a tvrdě pracujícím týmu lidí, kteří jsou ochotni pracovat i pro Vás.

Kontaktujte mne, vše Vám rád vysvětlím...